Spolupracující trenéři

Tým trenérek ze školení gymnastiky září 2023

Zleva Veronika, Maruška, Vanda, Bára, Lucka

 

Všech trenérů a lektorů si nesmírně vážím. Věřím, že společnými silami přinášíme dětem radost z pohybu a do budoucna jim pomáháme s vytvářením kladného vztahu ke sportu, což je nesmírně cenné.

Veronika Hrušková

Veronika je skvělá usměvavá trenérka, která se věnuje dětem od těch nejmenších. Můžete ji potkat na lekcích pro děti od 1roku a starší. "Hrajeme si na atletiku" a "Všestranná přípravka". To jsou její parkety. Dokáže si děti získat svou energií a perfektním nadšeným přístupem! Veronika si své znalosti mimo jiné rozšiřuje soustavně v oblasti psychomotoriky dětí.

 

Vanda Kučerová, Bára Komínová,Veronika Hápová 

jsou naši trenéři gymnastiky. Tvoří úžasný trpělivý tým, který se stará o děti ve věku od 5 do 11let. Učí děti základním pohybovým dovednostem nenj v gymanstice. Kruhy, kladina, přeskok, akrobacie, posílení středu těla, výchova ke správnému držení těla a k získání vhodných pohybových návyků.

Marie Hyklová

Maruška je absolventka školy sociálních studií, nyní studentkou VŠ. Pro Sport-lav vede gymnastiku, atletiku pro předškoláky a cvičení nejmenších dětí. Má zkušenosti s vedením sportovních aktivit na sportovním táboře Sport-lav.

Ondra Linhart

Ondra se mnou od roku 2019 spoluvede bajkerský kroužek v Toušeni. Kluci i děvčata se schází dvakrát ročně po deseti lekcích, kdy se jim snažíme předat základní i pokročilejší dovednosti v jízdě na horském kole se zaměřením na skoky, obtížnější terén, traily a sjezdy. Ondra je původem tenisový trenér, v posledních letech se kromě tenisu a crossfitu věnuje závodně i  enduru 

Lukáš Pomezný

Lukáš byl mým studentem na pedagogické fakultě. Nyní má již magisterský titul a navázali jsme příjemnou spolupráci v oblasti vedení kondičních tréninků a nově  (2022) se nám podařilo otevřít  bajkerskou skupinu ve Staré Boleslavi. Lukáš se od dětštví věnoval závodům na horských kolech, ve své diplomové práci zůstal věrný tomuto sportu.