Spolupracující trenéři

Veronika Hrušková

Veronika je skvělá usměvavá trenérka, která se věnuje dětem od těch nejmenších. Můžete ji potkat na lekcích pro děti od 1roku a starší. "Hrajeme si na atletiku" a "Všestranná přípravka". To jsou její parkety. Dokáže si děti získat svou energií a perfektním nadšeným přístupem!

Veronika Karbanová

Veronika již několik let působí jako trenérka atletiky pro předškoláčky v Toušeni.

Všech trenérek a lektorek si nesmírně vážím. Věřím, že společnými silami přinášíme dětem radost z pohybu a do budoucna jim pomáháme s vytvářením kladného vztahu ke sportu, což je nesmírně cenné.

Ivana a Lukáš Grácovi + Dana Vohradská

jsou naši trenéři gymnastiky v Nehvizdech. Tvoří úžasný trpělivý tým, který se stará o děti ve věku od 5 do 11let. Učí děti základním pohybovým dovednostem nenj v gymanstice. Kruhy, kladina, přeskok, akrobacie, posílení středu těla, výchova ke správnému držení těla a k získání vhodných pohybových návyků

Ondra Linhart

Ondra se mnou od roku 2019 spoluvede bajkerský kroužek v Toušeni. Kluci i děvčata se schází dvakrát ročně po deseti lekcích, kdy se jim snažíme předat základní i pokročilejší dovednosti v jízdě na horském kole se zaměřením na skoky, obtížnější terén, traily a sjezdy. Ondra je původem tenisový trenér, v posledních letech se kromě tenisu a crossfitu věnuje závodně i  enduru 

Lukáš Pomezný

Lukáš byl mým studentem na pedagogické fakultě. Nyní má již migisterský titul a navázali jsme příjemnou spolupráci v oblasti vedení kondičních tréninků a nově  (2022) se nám podařilo otevřít  bajkerskou skupinu ve Staré Boleslavi. Lukáš se od dětštví věnoval závodům na horských kolech, ve své diplomové práci zůstal věrný tomuto sportu.

Marie Hyklová

Maruška je studentka školy sociálních studií. Pro Sport-lav vede atletiku pro školní děti a předškoláky. Má zkušenosti s vedením sportovních aktivit na sportovním táboře Sport-lav.