Gymnastika- nový školní rok 2022 - 2023

Začínáme 21.9.2022

Předpokládaný termín cvičení středy od 16hod.

Cvičíme ve skupinkách rozdělených podle věku a výkonnosti.

Tréninky:

  • středy 16-17 školkové děti  5let - 5.třída (rodiče mohou být přítomni a vypomáhat - ideální varianta u mladších dětí)
  • nové mladší děti 4-5 let přijímáme pouze v doprovodu s rodičem, který dítěti asistuje

 

Cena: 2000Kč

Platba za první pololetí do 30.9.2022 Hotově na tréninku nebo na č.ú.1019289486/6100 (uveďte jméno dítěte a Gymnastika)

Platba za druhé pololetí do 20.2.2022 (končíme na konci května)

Zápis dětí: sms/email/telefonicky, nejpozději do 30.9.2022, kapacita omezena!

Kde: Tréninky budou probíhat v sokolovně v Nehvizdech (ulice U sokolovny). Je možný i částečný trénink venku na přilehlém hřišti s umělým povrchem a v atletické hale u ZŠ

Omluvy: není nutné psát

Co s sebou: pití, obuv (tenisky nebo gymnastické cvičky), ponožky, které se v případě cvičení bosky mohou ušpinit :), sportovní oblečení (je možný,ale není vůbec nutný dres).

Kapacita je omezena! Je možné přihlásit se již nyní na emailu Lusport-lav@volny.cz, mob. 608002085, Mgr.Lucie Kainová.   Vzhledem k velkému zájmu o všestrannou gymnastickou přípravu a specifičnosti gymnastiky, kdy na jednoho trenéra může být pouze pár dětí (chceme, aby tréninky zůstaly efektivní), hledáme pomocnou trenérku/ či rodiče se vztahem ke sportu. Benefity samozřejmostí.

Gymnastická průprava: je výborným základem pro jakýkoliv pozdější sport z hlediska učení se novým pohybovým dovednostem. Děti budou cvičit na kruzích, hrazdě, akrobacii na duchnách, vyzkouší si přeskok, kladinu, salta z trampolíny. Budeme zařazovat průpravná zpevňovací cvičení vzhledem k věku a motorickému vývoji. Naším cílem není účast na soutěžích, ale v pohodě, bezpečně a zábavně si zacvičit, naučit se nové prvky, zpevnit tělo a strávit příjemný čas pohybem. Část dětí má gymnastiku jako doplněk ke svým hlavním sportům (rozvoj koordinačních schopností), část dětí má gymnastiku jako pohybový kroužek.