Gymnastika- nový školní rok 2019 - 2020

Začínáme ve středu 30.9.2020

Děti od 4 let do 9.třídy. Cvičíme ve skupinkách rozdělených podle věku a výkonnosti, včetně chlapecké skupiny. Nízká kapacita.

Tréninky:

  • středy 15-16 děti od 1. do 7. třídy (starší dle domluvy)
  • středy 16-17 školkové děti 4-6 let (rodiče mohou být přítomni - ideální varianta)

 

Cena: 950Kč /pololetí pro nehvizdské, 1350Kč pro mimonehvizdské.

Platba za první pololetí do 20.10.2020 Hotově na tréninku nebo na č.ú.1019289486/6100 (uveďte jméno dítěte a Gymnastika)

Platba za druhé pololetí do 20.2.2020 (končíme na konci května)

Zápis dětí: sms/email/telefonicky, nejpozději do 30.9.2020, kapacita omezena!

Kde: Tréninky budou probíhat v sokolovně v Nehvizdech (ulice U sokolovny). Je možný i částečný trénink venku na přilehlém hřišti s umělým povrchem.

Omluvy: není nutné psát

Co s sebou: pití, obuv (tenisky nebo gymnastické cvičky), ponožky, které se v případě cvičení bosky mohou ušpinit :), sportovní oblečení (je možný,ale není vůbec nutný dres).

Kapacita je omezena! Je možné přihlásit se již nyní na emailu Lusport-lav@volny.cz, mob. 608002085, Mgr.Lucie Kainová. Trenérku stále poptávám. Momentálně je to vřešení. Existuje varianta, že budu nucena tréninky zrušit. Vzhledem k velkému zájmu o všestrannou gymnastickou přípravu a specifičnosti gymnastiky, kdy na jednoho trenéra může být pouze pár dětí (chceme, aby tréninky zůstaly efektivní), hledáme pomocnou trenérku/ či rodiče se vztahem ke sportu. Benefity samozřejmostí.

Gymnastická průprava: je výborným základem pro jakýkoliv pozdější sport z hlediska učení se novým pohybovým dovednostem. Děti budou cvičit na kruzích, hrazdě, akrobacii na duchnách, vyzkouší si přeskok, kladinu, salta z trampolíny. Budeme zařazovat průpravná zpevňovací cvičení vzhledem k věku a motorickému vývoji. Naším cílem není účast na soutěžích, ale v pohodě, bezpečně a zábavně si zacvičit, naučit se nové prvky, zpevnit tělo a strávit příjemný čas pohybem. Část dětí má gymnastiku jako doplněk ke svým hlavním sportům (rozvoj koordinačních schopností), část dětí má gymnastiku jako pohybový kroužek.