Pondělky od září 2023 (datum zahájení 11.9.2023)

                                                  Zkušební a organizační hodina 11.9.2022 Platba do 30.9.2021

 

 

Pondělky
Atletika a kondička pro náctileté v Lázních Toušeni
(částečně Čelákovice pro skup. od 14 hod) 
14 - 15h a déle 3.-6.třída Lucka
15 - 16h 1.-2. třída Vanda
18 - 19h  12 - 18 let Lucka/Lukáš
Miniatletika pro děti 3-6 let ZŠ Toušeň
     
16 -17 hod 3 - 6 let  Maruška
     
 
 
Ceny dle ceníku v hlavní rubrice.
 

      

ZÁPIS DĚTÍ je nejpozději NA PRVNÍM TRÉNINKU popřípadě do naplnění kapacity během září. Přihlášky  sms/email nejpozději do 11.9.2022 kapacita omezena. Cvičíme venku jak nejdéle to půjde. O prázdninách a státních svátcích se tréninky nekonají. Peníze se nevrací.

Přihlášení ideálně také zde: 

pro 3.-5.třídu : https://app.tymuj.cz/team-invitation?hash=uY1B619m6JalT49GPB1Z2r3wHWZkBewV7bNXE3WT

pro 1.-2. třídu: https://app.tymuj.cz/team-invitation?hash=fgAWJ79s9sNhWAaXGzkziayKHOwvynMfe422GwOG

pro školku: https://app.tymuj.cz/team-invitation?hash=TBmzaU86iPC9DRihpmEOlDLV9y57CjLm5EWXX3rh

 

 

1) Atletická přípravka  1.-5.třída 

 Cena: 1350Kč/pololetí (platba ideálně na první organizační hodině hotově, poté na účet nejpozději do 30.9. za první pololetí a 20.2. za druhé pololetí)

 • 1.-2.tř. Děti,které zůstávají v družině pokračují rovnou trénikem. Návrat do družiny po tréninku není možný. V 16:00 cca končíme. 3.-5.třída začíná trénink ve 14hod, poté odcházejí domů. Vyzvedávám je po obědě. V případě tréninku v Čelákovicích na stadionu odjíždíme po 14h. od školy, návrat je cca kolem 16hod. Na podzim a na jaře jezdíme na stadion často.
 • Veškerá komunikace s rodiči (např. prodloužený trénink, nebo výjimečně přesunutý či zrušený) probíhá přes whats app skupinu.
 • Rodiče až do odvolání nevstupují do školy a děti si vyzvedávají či předávají u hlavního vchodu ZŠ (v případě cvičení venku po domluvě předem u zadního vchodu ). Děti, které chodí samotné domů budou mít na první hodinu papírek s informací.
 • Oblečení na ven i dovnitř. Budeme preferovat co nejdelší cvičení venku. Pití v lahvi minimálně půllitr.

2) Atletická miniškolička 4 - 6 let

Cena: 1500Kč/ pololetí. Peníze za neodcvičené tréninky se nevrací. 

 • Veškerá komunikace s rodiči (např. prodloužený trénink, nebo výjimečně přesunutý či zrušený) probíhá přes whats app skupinu.
 • Určeno pro děti z MŠ Lázně Toušeň a okolí dle počtu přihlášených ve věku (3,5) 4 - 6 let. Rodiče, kteří jsou přítomni s malým dítětem na tréninku aktivně spolupracují s trenérkou jako asistenti (doporučeno pro děti kolem 3,5 - 4.roku).
 • Děti vyzvedneme ve školce a převedeme do školy, rodiče si přebírají děti po cvičení. Nebo děti přivedete ke škole nebo na náves. Vyzvedávání je u hlavního vchodu pokud cvičíme uvnitř, nebo u zadního vchodu či na návsi, dle místa cvičení.
 • Tréninky vede Marie Hyklová

Cvičení v Toušeni probíhá 18.rokem.Cvičení je zaměřeno na všeobecný rozvoj pohyblivosti, učení novým pohybovým dovednostem (běh, hod, skok,gymnastika..), návykům správného držení těla, kolektivním sportům. Vše se děje formou zábavné hry a cílem je všeobecná průprava pro všechna sportovní odvětví.

 • Na cvičení přichystejte dětem  oblečení podle počasí na ven (mikiny a tepláky, kraťasy a boty na ven a dovnitř). Necvičíme v sukýnkách nebo bačkůrkách či punčocháčích. Nezapomínejte prosím na pití.

 

3) Atletická miniškolička s dopomocí rodičů u ml.dětí 3- 5 let

 • Začínáme v říjnu dle počtu přihlášených
 • cvičení určeno pro děti 3-5 let. Náplň je uzpůsobena mladším dětem. Rodiče 3 letých dětí (popřípadě starších) buď cvičí s dítětem, popř.pomáhají trenérce, nebo se dívají z lavičky/ či jsou poblíž, kdyby bylo potřeba.

 

4) Tréninky pro náctileté 12 let  a výš

Všestranný trénink nejen atletický. Kombinace indoor posilování, kondiční přípravy, zdravotního cvičení, outdoor sportů (orientační běh, cyklistika, in-line), pro zpestření míčových a pálkovacích her.  Čas tréninku je orientační, budeme posouvat dle aktuálního sportu.  Minimálně 10 zapsaných dětí.

 

Filosofie atletické přípravky Sport-lav

Hlavním úkolem atletické přípravky je vytvoření pozitivního vztahu dětí k pravidelnému sportování. Děti se hravou formou učí základním pohybovým dovednostem (běhat, skákat, házet) a rozvíjí pohybové schopnosti, zejména rychlost a obratnost. Atletika postupně formuje vlastnosti osobnosti dětí, od rozvoje koncentrace a posílení vůle až po kolektivní cítění a smysl pro spolupráci.Těchto výsledků je dosaženo přátelskou atmosférou kolektivu, pestrou paletou cvičení a her společně s pravidelným tréninkovým působením.

         Cílem atletických přípravek není vychovat z dětí špičkové atlety. Jde o službu pro rodiče, kteří chtějí, aby se jejich děti naučily pravidelnému a zdravému pohybu, zabavily se a do budoucna se mohly zaměřit na jakýkoliv sport profesionálně nebo rekreačně, neboť právě všestrannost atletické přípravky pokládá základy pro vrcholový nebo výkonnostní sport v pozdějším věku.

Naší atletickou přípravkou prošli atleti, kteří nyní reprezentují ČR nejen v atletice. Zatím nejúspěšnější atletkou je Kristýna Korelová ze ZŠ Lázně Toušeň, která pravidelně plní limity na mládežnická mistrovství a olympiády a na domácích polích sbírá cenné kovy.