Skupinové silové a kondiční tréninky

Core tréninky - pondělí 19:30-20:15
Cvičíme hromadně sestavy funkčních cviků. Trénér zpravidla předcvičuje. Cvičíme s vlastním tělem. Zaměření na hluboký stabilizační systém těla, prvky ze ZTV, důkladná rozcvička a závěrečné relaxační provedení, stejně jako u jiných typů skupinových tréninků. Variabilita tréninků (tréninky se zaměřením na ZTV a pomalejší provádění cviků, dále občas vložena tabata, cross fitt, heet, dvojkombinace, pyramidový trénink atd.)
 
Kruhové tréninky - středa a neděle 19:00- 20:30

Tréninky jsou zaměřeny na posílení a zpevnění celého těla, zvyšení fyzické kondice, redukci, ZTV, dle individuálních cílů. Využíváme moderní balanční pomůcky, důraz je kladen na aktivaci hlubokého stabilizačního systému. Cvičíme na stanovištích, klienti si chválí variabilitu neopakujících se tréninků. Důkladně dbáme na precizní provedení cviků. Zakládáme si na odbornosti, kvalitě, profesionalitě. Dle počasí cvičíme venku i uvnitř. Každopádně se člověk zapotí. Trénink cca 90 minut.

Miniskupinky i s dětmi - ut,čt, pá 6,7,8h ne 18h a dle domluvy
Toto cvičení je předěl mezi individuálními a skupinovými tréninky. Cvičíme v počtu 2 - 6 cvičících. Tréninky jsou značně individualizovány dle aktuálních možností klienta. Cena se odvíjí dle počtu 2 osoby na lekci (250/osobu), 3 a více cvičících (200/osobu). Cvičíme v rodinném centru Myšák v Toušeni, což je velká výhoda pro rodiče, kteří udělají něco pro své zdraví, dají si do těla a děti si zatím vyhrají v herničce. Zvládají děti cca od půl roku. Fungují tréninkové miniskupinky s dětmi i bez děti.