Sport-lav je malá firma tvořená několika trenéry v čele s Luckou a především, jak slyšíme i v názvu, velkou skupinou přátel a milovníků sportu  scházející se na kondičních skupinových trénincích již spoustu let. Lucka se zabývá kondičním a fyziofunkčním prevent tréninkem, výživovým poradenstvím, širokou paletou aktivit pro děti od jednoho do 15ti let, organizací tréninkových skupin dětí a mládeže ve spolupráci se skvělými trenérkami dětí. Zároveň působí na KTV Pedf UK jako odborná asistentka se specializací  na zdravotní tělesná cvičení, gymnastiku a sporty v přírodě.

Cílem Sport-lav je pomoci Vám najít cestu zpět do aktivního způsobu života, pomáhat Vám posouvat sportovní hranice, ukázat smysl a systematiku sportovního tréninku, tak abyste byli schopni sami dál s radostí sportovat, nepřetížit se a nezranit. Naše práce se stala životní vášní. Neustále rozšiřujeme své znalosti v oblasti tréninku a fyzioterapie a dnes poskytujeme klientovi komplexní služby přes kondiční trénink, zdravotní cvičení, doplňkově pro stávající klienty i výživové poradenství a masáže a pro děti z širokého okolí organizujeme mnoho kvalitně vedených pohybových aktivit.

Naše filozofie je postavená na dobře odvedené práci a hlavní naší reklamou jsou především reference našich spokojených klientů, proto ani moc reklamy o nás, kromě výsledků naší práce, nenaleznete.

Pokud se chcete stát naší reklamou, těšíme se na Vás! :)

 

SPORT-LAV ZALOŽENO V ROCE 2007

Momentálně trénujeme zde:

Lázně Toušeň , Čelákovice, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Nehvizdy