Pondělky

 

Atl. přípravka  3.-5. třída              14:00 - 14:55               

Atletická miniškolička 3-6 let       15:05 – 15:50 

Atl. přípravka 1.-2.třída                 14:00 - 14:55               

ZÁPIS DĚTÍ JE NA PRVNÍM TRÉNINKU

 

PŘEDŠKOLÁCI   3,5-6 LET    Schůzka s rodiči od 15:50   ZAČÍNÁME 11.9.2017

Cena: 650Kč/ pololetí. Peníze se nevrací.

Určeno pro děti z MŠ Lázně Toušeň a okolí dle počtu přihlášených ve věku 3,5 - 6 let.

Cvičení v Toušeni probíhá 12.rokem. Je určeno pro předškoláky a děti od 3,5 roku. Od října/listopadu do dubna- května cvičíme v Toušeni v tělocvičně ZŠ, poté venku podle počasí. Cvičení je zaměřeno na všeobecný rozvoj pohyblivosti, učení novým pohybovým dovednostem (běh, hod, skok,gymnastika..), návykům správného držení těla, kolektivním sportům. Vše se děje formou zábavné hry a cílem je všeobecná průprava pro všechna sportovní odvětví.

 

  • Na cvičení přichystejte dětem  oblečení podle počasí na ven (mikiny a tepláky, boty na ven – ne cvičky). Dovnitř mohou mít děti i cvičky, kraťásky apod. Necvičíme v sukýnkách nebo bačkůrkách. Nezapomínejte prosím na pití.
  • Cvičení bude probíhat od září do konce školního roku. Jakékoliv zrušení lekce bude zveřejněno zde na webových stránkách
  • Ve 14:20 si všechny děti, které spí po obědě ve školce a chodí na cvičení, vyzvednu. Než dojdeme do školy a převlékneme se (cca 5-10 minut). Děti,. které ve školce nespí a docházejí na cvičení, mají sraz před školou vždy cca 3- 5 minut před začátkem civčení. Po cvičení si děti vyzvedněte opět ve škole , která se během cvičení zamyká. Uvědomuji si brzké ukončení tréninku oproti jiným rokům, pokud nebudete stíhat z práce vyzvednout si Vaší ratolest, nahlaste mi to prosím hned v září. Pokusíme se to nějak vyřešit.

 

PŘÍPRAVKA    3.-5.třída                Začínáme 18.9.2017 Schůzka s rodiči od 17:00 - dobrovolná, dle potřeby.

MiniPŘÍPRAVKA   1.-2.třída          Začínáme 18.9.2017 Schůzka s rodiči od 17:00

Cena: 650 Kč/pololetí

Děti,které zůstávají v družině pokračují rovnou trénikem. Dle kapacity mohou družinu využívat nejenom mladší ročníky- domluva v družině. Návrat do družiny po tréninku není možný.

Aktuální informace naleznete vždy v aktualitách na hlavní stránce webu.

O ATLETICKÉ PŘÍPRAVCE

        Hlavním úkolem atletické přípravky je vytvoření pozitivního vztahu dětí k pravidelnému sportování. Děti se hravou formou učí základním pohybovým dovednostem (běhat, skákat, házet) a rozvíjí pohybové schopnosti, zejména rychlost a obratnost. Atletika postupně formuje vlastnosti osobnosti dětí, od rozvoje koncentrace a posílení vůle až po kolektivní cítění a smysl pro spolupráci.Těchto výsledků je dosaženo přátelskou atmosférou kolektivu, pestrou paletou cvičení a her společně s pravidelným tréninkovým působením.

         Cílem atletických přípravek není vychovat z dětí špičkové atlety. Jde o službu pro rodiče, kteří chtějí, aby se jejich děti naučily pravidelnému a zdravému pohybu, zabavily se a do budoucna se mohly zaměřit na jakýkoliv sport profesionálně nebo rekreačně, neboť právě všestrannost atletické přípravky pokládá základy pro vrcholový nebo výkonnostní sport v pozdějším věku.

Talentované děti mohou pokračovat, či kombinovat tyto tréninky v atletickém oddíle v Houštce, jako mnoho úspěšných Toušeňáků na MČR, kteří začínali od předškoláků v naší atl.přípravce ( Kristýna Korelová, Vojta Korel, Nikol Bafoe, slibně si vedou Vanda Kučerová, Soňa Černá a další mladí atleti)